Umowy Partyka

O kancelarii

Partyka i Wspólnicy Spółka Komandytowa jest niezależną, międzynarodową kancelarią adwokacką o innowacyjnym podejściu do obsługi prawnej przedsiębiorców.
Naszym celem jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Działalność Kancelarii bazuje na profesjonalnym podejściu do realizowanych projektów. Cechy te decydują o zaufaniu jakim obdarzają nas od lat nasi klienci.
Kancelaria specjalizuje się w kompleksowym doradztwie prawnym w kluczowych dziedzinach prawa i posiada bogate doświadczenie w doradztwie i reprezentacji klientów w postępowaniach sądowych na gruncie prawa cywilnego, administracyjnego i karnego.
Uwagę koncentrujemy na sektorach gospodarczych, których specyfika jest nam doskonale znana, i w obszarze których, jesteśmy specjalistami z określonych gałęzi prawa. Wiedza i doświadczenie w tych obszarach umożliwiają nam uzyskiwanie dla klientów oczekiwanych rezultatów.
Klienci Kancelarii działają w branży budowlanej, deweloperskiej, kolejowej, energii odnawialnej, medycznej, opieki zdrowotnej, jak również realizują projekty ze środków unijnych.
Doskonale rozumiemy biznes, problemy związane z jego prowadzeniem oraz codzienne wyzwania. Przedstawiamy najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania, które nie blokują projektów biznesowych, ale dają możliwość ich realizacji.