Umowy Partyka

KARIERA

Zespół Partyka i Wspólnicy Sp. k. stale się powiększa, stąd też poszukujemy nowych współpracowników, pełnych pasji, gotowych do pracy pełnej wyzwań. Celem Kancelarii jest świadczenie Klientom pomocy prawnej najwyższej jakości. Każdy projekt, przy którym pracujemy, rozwija kompetencje, doświadczenie i wiedzę całego zespołu. Niezwykle istotne jest dla nas, aby osoby, które dołączają do naszego zespołu, chciały budować swoją ścieżkę zawodową długoterminowo razem z nami.

Kogo szukamy?

Stawiamy na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, dlatego z ogromną przyjemnością nawiążemy współpracę z osobami ambitnymi, zaangażowanymi, z pasją i wiedzą, którzy razem z nami będą współtworzyć sukces Kancelarii. Szukamy ludzi kreatywnych, dynamicznych, o wysokiej kulturze osobistej. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, radców prawnych i adwokatów, jak i osoby będące na początku swojej prawniczej kariery zawodowej, zarówno aplikantów, absolwentów studiów prawniczych, jak i studentów.

Co oferujemy?

Oferujemy pracę w prawdziwie przyjaznym środowisku, w zgranym zespole, w którym każdy współpracownik ma możliwość wszechstronnego rozwoju osobistego. Chętnie dzielimy się wiedzą i aktywnie wpieramy rozwój. Dlatego praca w naszej Kancelarii zapewnia możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Umożliwia również godzenie obowiązków zawodowych z uczestnictwem w zajęciach prowadzonych w ramach kontynuowania edukacji prawniczej. Rozwój naszych współpracowników jest dla nas niezwykle istotny.

Czego oczekujemy?

Przede wszystkim zaangażowania, kreatywności i odpowiedzialności. Ważna jest dla nas również bardzo dobra organizacja pracy. W toku procesu rekrutacji zwracamy uwagę na wyniki osiągane podczas studiów i aplikacji oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Nie są to jednak nigdy elementy determinujące podjęcie współpracy.

Osoby zainteresowane karierą w Partyka i Wspólnicy Sp. k. prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres e-mail: office@partykapartners.com